Будівництво пляжу 097-344-44-80

Намив піску, будівництво пляжу. 

Хочете намити пісок або намити пляж, дзвоніть до нас в компанію "Мир Озер" і ми допоможе вам з цим завданням. Я думаю що, кожен власник водойми мріє про чистий пляж та чисту водойму поряд з садибою.

Намитий пляж піском, доглянутий пляж - це не тільки елемент оформленого ландшафтного дизайну ділянки, але й комфорт, здоров'я його власників.
Облаштування пляжу,намивання піску на пляж це - нелегка праця, що вимагає досвіду та кваліфікації.

Як і будь-який природний об'єкт, пляжі мають властивість руйнуватися під дією різних природних факторів, забрудняються, заростають не потрібною рослинністью...

Часто для запобігання розмивання грунту при паводках або під час дощів потрібен додатковий захист пляжної зони - зміцнення берега намивом насипів або за допомогою георешітки, а для комфортного купання - вирівнювання дна, створення глибоких зон - для пірнання з пірсу, або під купіль поруч з лазнею.

Традиційне обладнання, призначене для намиву піску, берегоукріплювальних та днопоглиблювальних робіт (промислові земснаряди, драглайни і екскаватори), ефективні для пристрою великих пляжних зон на берегах хорошим доступом важкої техніки, але на малих і середніх водоймах їх застосування, як правило, або неможливе через відсутність доступу до об'єкта, або економічно невиправдано.

Ми пропонуємо принципово новий підхід до вирішення проблеми устрою пляжу - ручний міні-земснаряд.

Досвід використання міні земснарядів показав його високу ефективність при очищенні, поглибленні та облаштуванні пляжів на невеликому озері чи ставку, або на невеликій ділянці берега річки або морського узбережжя.

Міні земснаряд можна вручну перенести через всю ділянку до водойми в розібраному стані, не затоптавши дорогий газон або клумбу та негайно приступити до роботи, при цьому рівень шуму - як у побутового генератора або бензопили.

Не дивлячись на свої компактні габарити та невелику вагу, ручні земснаряди мають велику продуктивність та дуже ефективний гідророзмив: за 15 хвилин роботи вони можуть намити 6 кубічних метрів піску!

Так що за допомогою міні земснаряда можна очистити озеро, поглибити, розширити і навіть намити пляж. Потрібно побудувати водойму, намити пісок або створити пляж?

Телефонуйте нам негайно! +380973444480

Нужен сайт визитка, реклама?

Создание сайта, сео, оптимизация

Доставка грунта на подсыпку Киев

Купить грунт на подсыпку Киев

Укрепление берегов озер дубом


Яндекс.Метрика Hosting Ukraine